Mohan Ryszard Matuszewski – Mistrz Ścieżki i Przewodnik Duchowy

Mistrz Ścieżki i Przewodnik Duchowy – Swami Paramahansa Lalitamohan Babadźi

Współcześnie tysiące ludzi poszukują autentycznego Mistrza Duchowego, aby móc podjąć realną duchową praktykę i poważny trening rozwoju wewnętrznego, co nie jest możliwe bez podjęcia Duchowej Ścieżki opierającej się o starożytne inicjacje i bezpośredni przekaz praktyk duchowych jogi i tantry z ust Mistrza Duchowego do uszu Uczniów w autentycznej linii sukcesji zrealizowanych mistrzów o trwającej wiele tysięcy lat uznanej tradycji duchowej. W Polsce poszukujący duchowej drogi i światła oświecenia mają tak dobrze, że mogą skierować swoje kroki na naukę i podjąć praktykę duchową u mistrza Lalitamohan Baba-Dżi!

Swami Baba Lalitamohan-Ji reprezentuje tradycje nauk i praktyk mistrzów mądrości z Himalajów i jest sukcesorem linii przekazu tantrycznej jogi lajapów. Lalit Mohan G.K. – Ryszard Matuszewski – ur. 7 lutego 1962 w Człuchowie – jogin, medytator, filozof, wybitny uzdrowiciel duchowy, lider Zakonu Inayati w Polsce oraz Bractwa Zakonnego Himawanti w Europie, Mistrz Duchowy kilkunastu organizacji ezoterycznych oraz tajemnych. Od dzieciństwa pasjonuje się astronomią, fizyką, cybernetyką, medytacją, astrologią, szachami, bioterapią, sztukami walki oraz zielarstwem. 

lalitamohan-dzi

Mistrz Duchowy Lalitamohan-Dźi – medytacje na kamieniu w rzecze

Lalita Mohan Dźi zajmuje się propagowaniem indyjskiej filozofii, medytacji, jogi, tantry, śiwaizmu, wedyzmu, sufizmu indyjskiego, aikido, reiki, mistyki judeo-chrześcijańskiej oraz psychotroniki. Uznawany przez indyjskich mistrzów duchowych za wtajemniczonego poprzez inicjację w kilkanaście ważniejszych systemów indyjskiej jogi oraz tantry. Główne nauki pobierał u nauczycieli śiwaizmu kaszmirskiego, ale także od buddyjskich lamów (Kalu Rimpoche) oraz mistrzów zen (Soen Sa Nim).

Ucząc się jeszcze w szkole podstawowej w Czarnem zaczął ćwiczyć jogę, w liceum w Szczecinku – aikido, aiki-jutsu i karate. Pierwszymi nauczycielami aikido byli mistrzowie tej sztuki walki ze Szczecinka: Janusz Kowalski Daroszewski oraz Ryszard Leśniewicz oraz mistrz aikido ze Szczecina Marian Osiński.

W Szczecinku od pierwszej klasy liceum o profilu matematyczno-fizycznym zostaje uczniem i wychowankiem właściciela obserwatorium astronomicznego, pana Adama Giedrysa, który jako pierwszy Polak astronom amator miał zaszczyt przebywać w komorze ciszy NASA służącej do treningów kosmonautów. Dzięki Adamowi Giedrysowi poznaje także pierwszego polskiego kosmonautę Mirosława Hermaszewskiego. Ryszard Matuszewski występuje także z referatami na seminariach astronomicznych. 

W czasie studiów w Toruniu, nawiązał kontakty z organizacjami propagującymi wschodnią kulturę i wierzenia. Aikido uczył się m.in. od Toshikazu Ichimura, Asai, Tamura, Kobayashi Sensei, a aiki-jutsu od Y. Imoto Sensei.

Inicjowany w krija jogę w linii przekazu Paramahansa Yogananda, a także łącznie w kilkadziesiąt sekretnych metod tajemnych praktyk jogi oraz tradycyjnej tantry, w tym w śiwaizmie kaszmirskim oraz kilku szkołach śaktyzmu.

Już w szkole podstawowej spotyka się z wykorzystywaniem seksualnym kolegów i koleżanek przez zboczonych duchownych chrześcijańskich. Postanawia zająć się pomaganiem ofiarom zboczeńców seksualnych, ofiarnie pomaga kolegom szkolnym molestowanym w rodzinie lub na plebanii.

Od 1980 roku prowadzi profesjonalne terapie duchowe dla osób zgwałconych, wykorzystanych seksualnie, molestowanych w dzieciństwie, szczególnie przez katolickich księży i zakonników, najpierw w Szczecinku, potem w Toruniu, Chrzanowie, Katowicach i Jaworznie. W latach 1990-1995 staje się pierwszym w Polsce terapeutą jawnie walczącym o prawa ofiar gwałconych przez księży, pastorów lub zakonników. Staje się znany jako terapeuta ofiar księży i zboczonego duchowieństwa!

Od 1981 do 1991 roku intensywnie propaguje rebirthing, szczególnie w zastosowaniu jako terapię dla ofiar przemocy domowej, osób wykorzystanych seksualnie poprzez kazirodztwo czy pedofilię. Zajmuje się także promowaniem medytacji trójkątów, medytacji transmisyjnej oraz kursu cudów. W połowie lat 80-tych XX wieku znacząco wypromował w Polsce rebirthing, medytacje transmisyjne, kursy czakramów, trójkąty, sufizm, aikido…

Od października 1981 roku rozpoczyna otwartą działalność uzdrowicielską z pomocą rozmaitych wyuczonych wcześniej metod, jak akupresura, masaż stóp, masaż kręgosłupa, kręgarstwo, rebirthing, afirmacje, zielarstwo, bioterapia, usui reiki, mahikari, tai-rei-do, kiatsu, ajurweda, unani…

W roku 1982 zetknął się z nauczycielami sufizmu oraz subudh. W 1985 roku zostaje mistrzem duchowym indyjskich i perskich (irańskich) linii nauczania sufizmu oraz subudh.

W 1988 ściągnął do Polski Atuma O’Kane, Qahirę Qalbi oraz Ardwizurę Zitę Wagner – nauczycieli Zachodniego Zakonu Sufi. Od 1988 roku kieruje Zachodnim Zakonem Sufi, najpierw od września 1988 roku jako Przedstawiciel Krajowy (Administrator), potem jako Przewodnik Duchowy i Mistrz Nauczyciel (Murszid). Zaprasza wielu mistrzów Zachodniego Zakonu Sufi, w tym ówczesnego Mistrza ZZS – Pir Vilayat Inayat Khan z Francji, Munira Voss z Niemiec oraz Tereskę Buko z USA…

W 1991 roku zostaje przyjęty do Confraternity Sufi Order przez Pir Vilayat Inayat Khan stając się członkiem ścisłego kierownictwa międzynarodowego Zachodniego Zakonu Sufi od 2016 roku znanego jako Zakon Inayati. W 1993 roku kierowanie administracyjne polską organizacją ZZS powierza swoim uczniom i wychowankom dla których na zawsze pozostaje Mistrzem i Przewodnikiem Duchowym.

W latach 1981-1985 uczęszczał w Toruniu na zajęcia buddyjskiej grupy Kuan Um oraz Wadżrajany. Uczył się m.in. od Soen Sa Nima oraz Kalu Rimpoche.

W 1982 roku przyjmuje także inicjację duchową w tantrę bengalską od mistrza Shree Shree Anandamurti oraz Shivananda Dada-Ji. Szybko staje się kandydatem na nauczyciela tantra jogi w linii Shree Shree Anandamurti.

W 1983 roku w styczniu podjął inicjacje i święcenia w indyjskim ruchu tantry i jogi znanym w Polsce pod nazwą „Bractwo Zakonne Himawanti” lub „Bractwo Himawanti” (Himavanti Sampradaya). Został wyświęcony jako mistrz duchowy jogi i tantry śiwaickiej w 1986 roku przez Swami Anandashiv.

Od 1991 roku coraz intensywniej zajmuje się propagowaniem Indyjskiej Medycyny Tradycyjnej Ajurwedy, północno-indyjskich sztuk walki kalaripayat, jogi i tantry przekazywanej przez mistrzów duchowych mieszkających w himalajskich pustelniach. Prowadzi także z pomocą orientalnych metod terapie duchowe dla ofiar księży pedofilów, zakonników pedofilów i zakonnic pedofilek, które to programy terapeutyczne przyciągają setki osób z całej Polski. Staje się obiektem obrzydliwych oszczerstw i ataków ze strony prawicowych oszołomów religijnych i rozmaitych kościelnych głównie pedofilów z szajki Mynarskiego i Gierczyńskich, którzy nie mogą ścierpieć mówienia głośno i pisania o kościelnej pedofilii kleru i duchowieństwa. Wiele ofiar kleru zachęconych przez Lalita Mohana zaczyna głośno mówić o pedofilii w Kościele.

Od sierpnia 1996 roku kilka razy napadany oraz często znieważany publicznie przez rozmaitych seksualnych zboczeńców, w tym pedofilów klerykalnych z ośrodków antysektowych występujących jawnie w obronie zboczonych księży pedofilów i ich pornograficznych interesów. 

lalitamohan-uzdrawia-ludzi

Do większych napadów ze strony czarnej pedofilskiej mafii na Mohana Ryszarda Matuszewskiego dochodziło w Częstochowie w 1996 roku w sierpniu, w czerwcu 1999 roku, także w Częstochowie – gdzie Lalita Mohan prowadzi liczne terapie dla ofiar księży i zakonników pedofilów. Także w 2002 roku w sierpniu – atak przez tzw. pedofilską mafię z Dworca Centralnego w Warszawie (gang Durbacza i Mynarskiego). W 2003 roku – atak pedofilskiej mafii (Mynarski, Rewald, Gierej) z Bydgoszczy, a także kilka późniejszych incydentów, włącznie z próbą zabójstwa w 2005 roku przez działaczy ośrodka antysektowego w Katowicach i Chorzowie (gang Dariusza Pietrka)!

Od 2006 roku publicznie znieważany przez członków pedofilskiej mafii w popierającej pedofilię polskiej wikipedii, która zezwala jedynie na zamieszczanie anonimowych kłamstw, oszczerstw i pedofilskich enuncjacji mafii – stając się internetowym brukowcem.

Mistrz jednakże nie ugiął się ani pod naciskiem pedofilskiej mafii ani pod naciskiem kościelnej inkwizycji – także mafijnej i do tego pedofilią zboczonej od 1700 lat… Mistrz i Przewodnik Duchowy Mohandźi ciągle prowadzi nauczanie oraz praktyki dla licznej rzeszy uczniów i uczennic duchowych – w wielu krajach europejskich, nie tylko w Polsce. Próba zniszczenia działalności Mistrza Duchowego spowodowała zwiększenie liczby uczniów i uczennic oraz adeptów, którzy twórczo rozwijają dzieło Mistrza Lalitamohan-Dźi w ponad czterdziestu miejscowościach w Polsce oraz w kilkudziesięciu miastach całej Unii Europejskiej. 

Om Śri Lalitamohane Namah! (108x) 

One response

  1. Chłopcy około 11-12 lat katolickim księżom i biskupom smakują najlepiej. Szkoda, że nie żyjemy w Watykanie, mogliby się księża i biskupi kosioła katolickiego nieźle zabawiać w bacha-bazi swojej wojtyłowej orgii pedofilskiej. Serdecznie zapraszają w kościele katolickim na spotkania oazowe dla dzieci. Głupi rodzice wysyłają do koscioła księżom i biskupom swoje dzieci, a oni już im porozciągają okolice odbytu. I tak już 1700 lat toczy się ta pedofilska kościelna zaraz nazistowska.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: