Jarosław Głowacki – Uzdrowiciel z Wielkopolski

Uzdrowiciel z Wielkopolski – Arjawa Jarosław Głowacki

Telefon do uzdrowiciela: +48 509 944 627 

Jarosław Głowacki jest jednym z najlepszych uzdrowicieli i kręgarzy jacy przyjmują na ziemi wielkopolskiej, w rejonie Czarnków – Oborniki, w gminie Połajewo. Jarosław jest wybitnym specjalistą mającym wspaniałe rezultaty w dziedzinie terapii kręgosłupa. Wykonuje korektę wad postawy, ustawianie kręgów czyli zabiegi kręgarskie, korektę stawu krzyżowo-biodrowego, korektę długości nóg, nastawianie stawów rąk i nóg.

Jarosław Głowacki

Jarosław Głowacki

Stosuje efektywne techniki relaksacyjne, pomaga pacjentom z depresją oraz acedią, w bólach mięśni, dobrze się sprawdza w eliminowaniu przewlekłych bólów głowy oraz migren, oferuje kuracje nerek, oczyszczanie wątroby, powiększania biustu u kobiet, regulacji hormonalnej w przypadku kobiecych przypadłości.

Jarosław Głowacki (Aryavan, Arjawa) jest specjalistą rehabilitacji pourazowej, także rehabilitacji trudniejszych przypadków rwy kulszowej. Stosuje oprócz technik manualnych i bioenergetyki, masaże lecznicze, masaże chińskie oraz masaże ajurwedyjskie. Ajurwedy i medycyny orientalnej uczył się u swojego Mistrza Duchowego Mohana Ryszarda Matuszewskiego. Wszystko co można podleczyć lub wyleczyć z pomocą oddziaływania korekcyjnego na kręgosłup jest szczególnie domeną Jarosława Głowackiego, uzdrowiciela z prawdziwym darem pomagania ludziom cierpiącym. Czasem wspomaga kuracje ziołami. Jarosław Głowacki regularnie uczęszcza na warsztaty i obozy szkoleniowe dla terapeutów podnoszących kwalifikacje z zakresu tradycyjnej medycyny ajurwedyjskiej, tybetańskiej, indyjskiej, a także w szkołach siddham i indyjsko-perskiej unani.

Uzdrowiciel z Młynkowa leżącego pomiędzy wielką aglomeracją jaką jest Poznań a Piłą, a ściślej pomiędzy Czarnkowem, a Obornikami jest skarbem dla wszystkich potrzebujących uzdrowienia oraz wspomożenia zdrowia naturalnymi i zachowawczymi sposobami. Wyjątkowe zdolności, wrodzony talent do zabiegów manualnych takich jak nastawianie kręgosłupa nie jest możliwy do nauczenia na jakimkolwiek kursie, stąd wyjątkowa okazja dla wszystkich z okolic Poznania aby podjąć kuracje u Uzdrowiciela Jarosława Głowackiego z Młynkowa. 

Przy okazji można się zaopatrzyć w zdrowe produkty żywnościowe z ekologicznie prowadzonego gospodarstwa…

Okazjonalnie, w miarę czasu wolnego od pacjentów, Jarosław Głowacki prowadzi spotkania poświęcone medytacji uzdrawiającej metodami jakich wyuczył się przez ostatnie 30 lat u swojego mistrza duchowego Mohana Ryszarda Matuszewskiego, w szczególności tajemną praktykę Uzdrawiania Siddham znaną jako Bhaiszadźja.

Kontakt do Jarosława Głowackiego

email: jaslawski@wp.pl

telefon komórkowy: +48 509 944 627

telefon stacjonarny: (+48) 67 256 8225 

ZAPRASZAMY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: